آغاز بکار هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در دانشگاه شریف

هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور  ITWeekend 7 با هدف معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق در کسب و کارهای نوین و به‌منظور هم افزایی و انتقال تجربیات در دانشگاه صنعتی شریف آغاز بکار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی، این جشنواره با هدف انتقال تجربه و ارائه دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب و کار‌های نوین و خلاقانه و بررسی چالش‌های پیش روی استارتاپ‌های موفق و نوپا صیح امروز پنجشنبه یکم اسفندماه سال جاری در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف آغاز و تا عصر امروز به کار خود پایان می‌دهد.

شایان ذکر است؛ در این رویداد مدیران و افراد موفق و سرشناس حوزه فناوری اطلاعات تجربیات خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند و در بخش پایانی این برنامه نیز دو پنل تخصصی استارتاپ‎های موفق و نوپا همراه با کارگاه آموزشی برگزار می‌شود.
گفتنی است؛ این رویداد با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات و پارک علم و فناوری این دانشگاه و با حمایت استراتژیک سازمان فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حال برگزاری است.

 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus