جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در اردیبهشت ماه

بیش از 1900 دانش آموخته ی دانشگاه صنعتی شریف، اردیبهشت ماه سال آینده در کنار خانواده ها و اساتیدشان، دانش آموختگی خود را جشن می گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی، مراسم فارغ‌التحصيلي دانش‏ آموختگان سال تحصیلی 97-1396 دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد فضایی به یادماندنی و با حضور فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان، اساتید و مسئولین دانشگاه روز پنج شنبه 12 اردیبهشت ماه 1398 برگزار می شود.
بنابراین گزارش؛ تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از بدو تاسیس تا کنون حدود 55 هزار نفر می باشد. همچنین تعداد دانش آموختگان در این دوره 1945 نفر می‌باشند. از این میان تعداد 142 نفر در مقطع دکترا، 911 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 892 نفر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اند.
همچنین؛ بالاترین معدل در بین فارغ التحصیلان دانشگاه در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی به ترتیب 19:90 در دانشکده مهندسی کامپیوتر، 19:73 در دانشکده مهندسی مکانیک و 19:44 برای دانشکده مهندسی برق می باشد.
خاطرنشان می شود؛ بیشترین تعداد فارغ التحصیل مربوط به دانشکده مهندسی برق با تعداد 327 نفر و کمترین میزان مربوط به پژوهشکده علوم و فناوری نانو با تعداد 3 نفر می باشد.
لازم به ذکر است؛ در این مراسم با هدف قدرداني از مقام استاد و هم‌زمان با هفته ی بزرگداشت مقام معلم از اساتيد برتر آموزشی دانشكده‌ها تقدیر می‌شود. همچنین به كليه فارغ‌التحصيلان مقطع دكتري حاضر در مراسم و دانش آموختگان برتر هر دانشکده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هدايايی اهدا خواهد شد.
گفتنی است؛ با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته تنها دانش آموختگانی که تا سوم اردیبهشت 98 ثبت نام خود را در سایت مراسم قطعی نمایند، مي‌توانند در این مراسم شرکت نمايند.
زمان برگزاری این مراسم، پنج شنبه 12 اردیبهشت ماه 1398 و از ساعت 8:30 صبح با حضور کلیه دانش آموختگان در دانشگاه (برنامه گردهمایی دانشکده ای) آغاز و از ساعت 10:30 در محل سالن تربیت بدنی داخل دانشگاه (استاد جباری) ادامه خواهد یافت.
شایان ذکر است؛ دانش آموختگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به آدرس http://sutgc.sharif.ir مراجعه نمایند.
جهت عضویت در کانال تلگرامی مراسم اینجا را کلیک نمایید.
 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus