جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

بیش از 2200 نخبه ی دانشگاه صنعتی شریف، اردیبهشت ماه سال آینده در فضایی به یادماندنی و با حضور خانواده ها و اساتیدشان، دانش آموختگی خود را جشن می گیرند.
به گزارش روابط عمومی، مراسم فارغ‌التحصيلي دانش‏ آموختگان سال تحصیلی 95-1394 دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد فضایی به یادماندنی و با حضور فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان، اساتید و مسئولین دانشگاه روز جمعه 15 اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.
بنابراین گزارش؛ تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از بدو تاسیس تا کنون حدود 51 هزار نفر می باشد. همچنین تعداد دانش آموختگان در این دوره 2222 نفر می‌باشند. از این میان تعداد 111 نفر در مقطع دکترا، 1119 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 992 نفر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اند.
همچنین؛ بالاترین معدل در بین فارغ التحصیلان دانشگاه در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی به ترتیب 19:71 در دانشکده مهندسی شیمی و نفت، 19:83 در دانشکده مهندسی کامپیوتر و 19:26 برای دانشکده علوم ریاضی می باشد.
گفتنی است؛ بیشترین تعداد فارغ التحصیل مربوط به دانشکده مهندسی برق با تعداد 306 نفر و کمترین میزان مربوط به پژوهشکده علوم و فناوری نانو با تعداد 3 نفر می باشد.
لازم به ذکر است؛ در این مراسم با هدف قدرداني از مقام استاد و هم‌زمان با هفته ی بزرگداشت مقام معلم از اساتيد برتر آموزشی دانشكده‌ها تقدیر می‌شود. همچنین به كليه فارغ‌التحصيلان مقطع دكتري و دانش آموختگان برتر هر دانشکده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هدايايی اهدا خواهد شد.
گفتنی‌ست با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته تنها دانش آموختگانی که تا اول اردیبهشت ماه 96 ثبت نام خود را در سایت مراسم قطعی نمایند، مي‌توانند در این مراسم شرکت نمايند.
زمان برگزاری این مراسم ، جمعه 15 اردیبهشت ماه 1396 و از ساعت 8:30 صبح با حضور کلیه دانش آموختگان در دانشگاه (برنامه گردهمایی دانشکده ای) آغاز و از ساعت 10:30 در محل سالن تربیت بدنی داخل دانشگاه (استاد جباری) ادامه خواهد یافت.
شایان ذکر است؛ دانش آموختگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به آدرسhttp://sutgc.sharif.ir مراجعه نمایند.
 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus