دورهمی بازنشستگان دانشگاه صنعتی شریف

بیش از 200 بازنشسته ی دانشگاه صنعتی شریف به همراه خانواده هایشان در فضایی شاد و صمیمی با یکدیگر دیدار کردند.

  

به گزارش روابط عمومی؛ گردهمایی اساتید و کارکنان بازنشسته ی دانشگاه صنعتی شریف پنج شنبه 4 خردادماه در سالن استاد جباری برگزار گردید. در این گردهمایی اساتید و کارکنان بازنشسته به همراه خانوادهایشان در فضایی شاد و صمیمی با یکدیگر دیدار کردند.
بنا بر این گزارش؛ دکتر منوچهر نجمی معاون اداری و مالی دانشگاه در صحبتهایش ضمن خیرمقدم گویی با بازنشستگان و خانواده ایشان گفت: دانشگاه صنعتی شریف با تلاش های شما و سایر اعضایش از گذشته تا کنون همچنان پیشتاز بوده و توانسته است در سطح ملی و بین المللی افتخارات فراوانی را کسب نماید.
وی ضمن اشاره به استقبال رتبه های برتر کنکور سراسری جهت حضور و ادامه تحصیل در دانشگاه صنعتی شریف گفت: تعامل و همکاری سه گروه اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه توانسته است همواره ارزش آفرین باشد و جایگاه آن را در داخل و خارج از کشور حفظ نماید.
معاون اداری و مالی دانشگاه ضمن اشاره به فعالیت های انجام شده در جهت توسعه ی فیزیکی دانشگاه صنعتی شریف گفت: با تلاش های بی وقفه توانسته ایم در جهت توسعه ی فیزیکی دانشگاه و در جهت برطرف کردن کمبودها و کاستی ها آن قدم های خوبی برداریم و ان شاا... امسال با تمام قوا تلاش خواهیم کرد تا ساخت دانشکده ی مهندسی و علم مواد، کلاس های درس و سردر دانشگاه پایان یابد.

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus