دورهمی خانوادگی کارکنان دانشگاه شریف در فضایی شاد و صمیمی

گردهمایی یک روزه کارکنان دانشگاه صنعتی شریف به همراه خانواده هایشان در باشگاه دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی؛ گردهمایی یک روزه کارکنان دانشگاه صنعتی شریف امروز پنج شنبه 15 آذرماه 1397 با حضور دکتر فتوحی رئیس دانشگاه، اعضای هیئت رئیسه و مدیران واحدهای مختلف دانشگاه در محل باشگاه دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار گردید.

در این گردهمایی دکتر فتوحی رئیس دانشگاه، ضمن خوش آمد گویی، کارکنان را یکی از عنصرهای اصلی موفقیت دانشگاه صنعتی شریف دانست و گفت: اگر دانشگاه صنعتی شریف توانسته است به جایگاه خوبی برسد و پیشتاز دانشگاههای کشور باشد بی شک با تلاش و همراهی همکاران اداری دانشگاه میسر گردیده و امیدوار هستیم که این تعامل بیشتر از گذشته باشد و با همراهی کارکنان دانشگاه شاهد ارتقای دانشگاه در تمامی عرصه ها باشیم.
در این گردهمایی که با تلاش مدیریت اداری و اداره ی رفاه کارکنان دانشگاه برگزار گردید دکتر نجمی معاون سابق اداری و مالی دانشگاه، دکتر فاطمی معاون جدید اداری و مالی دانشگاه، مهندس جهان تیغ مدیر امور اداری و مهندس شاهرخی مدیر اداره رفاه کارکنان دانشگاه نیز طی صحبت هایی در خصوص فعالیت های انجام شده و اقداماتی که در آینده در جهت رفاه کارکنان انجام خواهد شد صحبت کردند.
شایان ذکر است؛ اجرای موسیقی زنده، استندآپ کمدی و استقرار وسایل ورزشی از جمله برنامه های مفرحی بود که برای این گردهمایی یک روزه در نظر گرفته شده بود.

 


 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus