درخشش دانشگاه صنعتی شریف در نوزدهمین دوره مسابقات جهانی acm

پایان نوزدهمین دوره ی مسابقات برنامه نویسی acm با برتری تیم های دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش روابط عمومی؛ نوزدهمین دوره مسابقات برنامه نویسی ای سی ام منطقه ی غرب آسیا به منظور تقویت و ارتقای توانایی نخبگان برنامه نویس به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
این مسابقه دانش‌جویی توسط انجمن معتبر ای‌سی‌ام و با هدف ارتقای توانایی نخبگان برنامه نویس کشور و ایجاد شور و هیجان مثبت در بین دانش‌جویان ایجاد شده و هر ساله به‌صورت منطقه‌‌ای در نقاط مختلف دنیا برگزار می‌ شود و برندگان مسابقه به مرحله نهایی منطقه ای راه می یابند.
تقویت مهارت حل مساله، طراحی و پیاده سازی در برنامه در زمان محدود، تقویت مهارت های گروهی و انجام کار تیمی، از دیگر اهداف این مسابقه است.
بنا بر این گزارش؛ در نوزدهمین دوره مسابقات ای سی ام، 80 تیم سه نفره از ۴۷ دانشگاه از سراسر کشور به رقابت پرداختند که در نهایت دو تیم 'Cliche و On The Way، از دانشگاه صنعتی شریف به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول و دوم مسابقه شدند. همچنین؛ تیم NeshesTeam از دانشگاه تهران رتبه سوم این مسابقه را بدست آورد.
تیم های Mabva و Hash-Array از دانشگاه صنعتی شریف نیز به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم مسابقه را به خود اختصاص دادند.
خاطر نشان می شود؛ تیم 'Cliche از دانشگاه صنعتی شریف و تیم Neshes Team از دانشگاه تهران (در صورت تخصیص دو سهمیه به سایت منطقه ای تهران) به مسابقات جهانی ۲۰۱۸ که در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ در چین برگزار می شود راه خواهند یافت.

لازم به ذکر است؛ تیم CrockPot از دانشگاه صنعتی شریف که برنده دور قبل مسابقات تهران بود و بدلیل عدم اخذ ویزا امکان شرکت در مسابقات جهانی در آمریکا را از دست داده بود امسال جواز شرکت در مسابقات جهانی را خواهد داشت.

جدول نتایج

 

 

 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus