آغاز به کار نهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف

نهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف صبح روز یکشنبه 22 مهر ماه سال جاری در سالن تربیت بدنی استاد جباری این دانشگاه آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی در نهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف تعداد44 شرکت برای جذب نیروی انسانی خود حاضر بودند.
از ویژگی های این نمایشگاه می توان به؛ استخدام در معتبرترین سازمان های ایران، امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران و جذب و استخدام، آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکتهای معتبر، شرکت در کارگاه های آموزشی کاربردی بصورت رایگان و .. نام برد.
دکتر شریف خانی دبیر نمایشگاه و عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی برق طی سخنانی به تمایز این دوره از نمایشگاه به سایر ادوار اشاره کرد و گفت: امسال برای اولین بار سرویس جدیدی تحت عنوان جاب ویژن را راه اندازی کردیم تا افراد به صورت اینترنتی اقدام به ثبت آنلاین رزومه خود نمایند و در واقع یک سامانه اینترنتی رزومه ساز را برای این نمایشگاه تعریف کردیم تا افراد به راحتی و در کمترین زمان ممکن بتوانند اقدام به ثبت رزومه خود نمایند.
وی گفت: از نکات قابل توجه این سامانه می توان به دسترسی کارفرمایان بصورت آنلاین و حتی پس از اتمام نمایشگاه اشاره کرد.
دکتر شریف خانی حذف کاغذ از سیستم رزومه دهی در این نمایشگاه را از دیگر نکات مثبت این دوره از نمایشگاه کار دانست و افزود: کلیه ثبت رزومه افراد صرفا از طریق سامانه اینترنتی نمایشگاه میسر می باشد.
وی یادآور شد: در دوره های قبل در مجموع تعداد 10 هزار نفر بازدید کننده از نمایشگاه داشتیم که پیش بینی می شود این رقم در نهمین دوره نمایشگاه پیشرفت قابل ملاجظه ای را شاهد باشد.
دبیر نهمین نمایشگاه کار شریف در خاتمه اذعان داشت: در مجموع 8 دوره برگزاری نمایشگاه کار شریف تعداد 2200 نفر جذب نیروی انسانی شکل گرفته است که این رقم صرفا در دوره هشتم متجاوز از 400 نفر بوده است. 
خاطر نشان می شود: نهمین نمایشگاه کار شریف تا روز 24 مهرماه سال جاری از ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ بعد از ظهر پذیرای افراد جویای کار می باشد.
 

 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus