پیام تبریک رئیس دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه به مناسبت سال نو

دکتر فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف، در پیامی فرا رسیدن بهار و سال نو را به اعضای دانشگاه صنعتی شریف تبریک گفت.

یا مقلب القلوب و الابصار
خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف
دانشجویان عزیز، کارکنان و استادان محترم، و دانش آموختگان گرانقدر دانشگاه صنعتی شریف

بهار، فصل شکوفه و رویش است، نشانه ای کامل از آفرینش، از زندگی، و از تجلی روح الهی در طبیعت، شاید این نشانه است برای انسان که خود را همساز و یکسان با طبیعت کند، و با کنار زدن فصل سرما و سردی، به گرمای معنویت و شکوه طبیعت خداوندی رو آورد؛ دعای زیبای ابتدای سال نیز نماد چنین تحول و انقلاب روحی و معنوی انسان است.

حول حالنا الی احسن الحال؛

دانشگاه صنعتی شریف خانواده ای بزرگ و ارزشمند است، خانواده ای که مصمم و البته امیدوار است با پشت سرگذاشتن همه مشکلات و تنگناها، همچون گذشته، نقش و رسالت خود را در تحقق سرآمدی علمی و اثربخشی اجتماعی بیش از پیش ایفا کند. حرکت در این مسیر نیازمند همت، همه جانبه نگری، امیدواری، و تحرک علمی و تلاشی خستگی ناپذیر است.
اینجانب به همه اعضا خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف به ویژه آنان که در دانشگاه فعالیت و خدمت می کنند، افتخار و مباهات می کنم، و اطمینان دارم قلب و دل همه اعضا این خانواده، در هر جایی از زمین خدا، همواره و همیشه برای دانشگاه، مردم عزیز ایران، و سرزمین مقدس ایران می تپد.
به امید روزهای خوب و بهتر؛
سالی پر از خیر و برکت برای همه خواهران و برادران عزیزم آرزومندم. 

 

اعضای هیأت رئیسه دانشگاه در پیام‌هایی نوروز 1398 و فرا رسیدن سال جدید را به دانشگاهیان تبریک گفتند. 

حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین طباطبایی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

یا مقلب قلب ما را شاد کن؛ یا مدبر خانه ها آباد کن
یا محول احسن الحالی نما؛ قلب ها را از بدی خالی نما
در آستانه نوروزی که به میلاد پر خیر و برکت امیر مومنان، علی بن ابیطالب علیه السلام مزین شده است، سالی سرشار از برکت ایزدی، عزت علوی و شوکت مهدوی برای شما و خانواده مکرمتان آرزومندم. 

 

دکتر داود رشتچیان
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی

در آستانه فرا رسیدن "عید نوروز باستانی" تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما همکاران گرامی و خانواده های محترمتان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندم. 

 

دکتر سیدحسن حسینی
معاون فرهنگی

به نام او که تنها چهره ماندگار هموست؛
ساعات و لحظات پایانی سال، فرصتی و لو کوتاه برای فکر کردن به سالی که گذشت، و اندکی محاسبه آنچه از دست داده ایم و آنچه بدست آورده ایم، هر چه بود، خدایا، حالمان را در سال جدید، نو و خوب کن، خانه تکانی را انجام داده ایم، اما خدایا، دل تکانی ما جز به مدد تو بر نیاید، خدایا، حال همه ما را، و حال همه شریف را، و حال همه ایران و ایرانی را، خوب و پاک و شاد و آرام و پر معنا کن.
اجازه می خواهم با تبریک سال نو شمسی ایرانی که مقارن با ایام متبرک اعتکاف و ماه عزیز رجب است به همه دانشجویان و استادان و همکاران دانشگاه صنعتی شریف، شادباش گرم و اخلاص ویژه خود را به کسانی تقدیم کنم که با تلاش و اهتمام ستودنی خود، فرهنگ را نه به عنوان کالایی لوکس و یا فوق برنامه، که به منزله امری مهم و حیاتی برای زیست سالم تر و آزادتر و پاک تر، انتخاب کردند و در مسیر آن فعال و اثرگذارند؛
مخلص همه رفقا جوان و نفس همه این بچه ها گرم؛ کانون های فرهنگی، تشکل های سیاسی، انجمن های علمی، و نشریات و رسانه ها، و البته همه آنان که- چه نامدار و چه بی نام به پیشرفت فرهنگ در شریف کمک می کنند.
سید حسن حسینی، معلمی ساده، همکار، و البته بنده ناچیز خدا.

 

دکتر محمدرضا موحدی
معاون پژوهش و فناوری

فرا رسیدن نوروز باستاني را در طليعه بهار خرم به همه خانواده بزرگ شریف تبریک می‌گوییم.
خداوند منان را شاکریم که سال سخت 1397 را با همت و پشتکار اعضای هیات علمی، پژوهشگران، فناوران، دانشجویان و همکاران با کسب افتخارات گوناگون در حوزه‌های پژوهش و فناورانه پشت سر نهادیم. در سال 1397، دانشگاه صنعتی شریف با معرفی و رونمایی از "ناحیه نوآوری شریف" گام جدیدی در توسعه زیست بوم علم و فناوری کشور برداشت. علاوه بر آن افزایش کیفیت برون دادهای پژوهشی، افزایش سطح درآمدهای ارتباط با صنعت دانشگاه، ارایه خدمات صنعتی و فناورانه در سطح بین‌المللی، افزایش تعداد ثبت اختراعات بین‌المللی دانشگاه برخی از دستاوردهای مهمی بود که در سال 1397 محقق شد.
در آستانه سال نو با توکل به خداوند متعال، و با یاری و همراهی خانواده دانشگاه صنعتی شریف امیدواریم در سال جدید نیز گام‌های بزرگتری در مسیر اعتلای دانشگاه و خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم عزیز کشورمان برداریم. 

 

دکتر فرشاد فاطمی
معاون اداری و مالی

فرا رسیدن بهار همواره یادآور نو شدن مکرر در زندگی است. امیدوارم همه اعضای خانواده دانشگاه در این زمان فرخنده نو شدن طبیعت که امسال طلیعه آن با ولادت مولای متقیان علی (ع) همزمان شده است، دلی شاد و لبی خندان داشته باشند.
سال ۱۳۹۷ با تمام شیرینی‌ها و تلخی‌ها گذشت و سال جدید پیش رو عرصه رویارویی با غم‌ها و شادی‌های جدید خواهد بود. امیدوارم سال ۱۳۹۸ سالی بهتر از سال‌های قبل برای همه همکاران و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف باشد. به عنوان یک عضو از جمع بزرگ خانواده دانشگاه به اتفاق همکارانم در معاونت اداری - مالی سال آینده بیشتر خواهیم کوشید، تا بتوانیم در کنار یکدیگر محیطی آرام و سازنده برای اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان و فردایی روشن‌تر برای ایران عزیز بسازیم. 

 

دکتر عمادالدین فاطمی زاده 
معاون دانشجویی
 

بهار فصل رویش و شکوفایی با کوله باری از سرسبزی و طراوت از راه می‌رسد و چه نیکوست نوروز نقطه آغاز این رستخیز طبیعت و عید شکوفایی، بالندگی، پویایی و نوخواهی است.
تقارن عید نوروز امسال با ایام ماه مبارک رجب که فرصت بهار معنوی را برای دلها فراهم کرده است را مغتنم می‌شماریم. خوشبختانه در سالی که گذشت با کمک همه دانشگاهیان عزیز دستاوردها و افتخارات دیگری در حوزه‌های مختلف دانشجویی و تربیت بدنی کسب شد. به نوبه خود تلاش همه عزیزان را ارج می‌نهیم و صمیمانه ترین تبریک خود را خدمت دانشجویان، اساتید و کارکنان تقدیم می‌دارم.
بهروزی، تندرستی و موفقیت برای همگان از خداوند منان خواهانم.

 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus