پیام معاون پژوهشی دانشگاه به مناسبت هفته پژوهش و فناوری

دکتر محمدرضا موحدی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری به پژوهشگران و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف تاکید کرد: در برنامه‌ریزی و مدیریت حوزه پژوهش و فناوری در دانشگاه بر دو عنصر "کیفیت" و "اثر بخشی اجتماعی" تاکید شده و این موضوع باعث شده است که از یک سو، بروندادهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه علیرغم همه محدودیت‌ها با رشد کیفی مناسبی همراه باشد و از سوی دیگر دانشگاه بتواند با ممارست در پاسخگویی به نیازهای پژوهشی و فناورانه جامعه و صنعت کشور، اثر بخشی اجتماعی خود را افزایش داده و در کنار مردم، به ایجاد فرصت‌های بزرگ از دل تهدیداتی که بر کشور عزیزمان تحمیل شده است بپردازد.

متن پیام بدین شرح است:

هفته ملی پژوهش و فناوری فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از همه پژوهشگران دانشگاه اعم از استاد، دانشجو و همکاران پژوهشی که با تلاش بی‌وقفه خود، دستاوردهای ارزشمندی برای خانواده شریف رقم می‌زنند.
در سالی که گذشت، کشور و به تبع آن دانشگاه و پژوهشگران آن دوره سختی به لحاظ شرایط اقتصادی را پشت گذاشته‌اند که بی تردید بر پیشرفت حوزه پژوهش و فناوری نیز تاثیرگذار بوده است، با این وجود، به لطف تلاش همه عزیزان و به مدد قوه نوآوری و خلاقیت که در اقشار نخبه این دانشگاه وجود دارد، دانشگاه صنعتی شریف کماکان به درخشش و سرآمدی خود در عرصه علم و فناوری کشور ادامه داده است.
تاکیدی که در برنامه‌ریزی و مدیریت حوزه پژوهش و فناوری در دانشگاه بر دو عنصر "کیفیت" و "اثر بخشی اجتماعی" وجود دارد باعث شده است که از یک سو، بروندادهای پژوهشی و فناورانه دانشگاه علیرغم همه محدودیت‌ها با رشد کیفی مناسبی همراه باشد و از سوی دیگر دانشگاه بتواند با ممارست در پاسخگویی به نیازهای پژوهشی و فناورانه جامعه و صنعت کشور، اثر بخشی اجتماعی خود را افزایش داده و در کنار مردم، به ایجاد فرصت‌های بزرگ از دل تهدیداتی که بر کشور عزیزمان تحمیل شده است بپردازد.
در این راستا، افزایش تاثیرگذاری کسب و کارهای دانش‌بنیان، توسعه زیر ساخت‌های مناسب برای رشد این کسب و کارها و کمک به ایجاد اشتغال دانش‌بنیان در کنار گسترش حمایت از علوم بنیادی از راهکارهای کلیدی دانشگاه می‌باشد.
اینجانب به نمایندگی از کلیه همکاران معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، ضمن قدردانی از همراهی و پشتکار همه عزیزان پژوهشگر و نخبگان دانشگاه، هفته ملی پژوهش و فناوری را تبریک گفته و از درگاه خداوند منان موفقیت‌های روز افزون برای خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی شریف آرزو می‌کنم.

                                                                                                                                                                                              محمدرضا موحدی                                                                                                                                                                                             معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف

 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus