برپایی رویدادی با هدف اصلاح رفتارهای مخرب محیط زیستی در دانشگاه شریف

انجمن دوستداران محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف رویداد سه روزه ای را با هدف آموزش جلوگیری و اصلاح رفتارهای مخرب محیط‌زیستی برگزار خواهد کرد.

 

به گزارش روابط عمومی؛ همزمان با شروع سال تحصیلی جدید انجمن دوستداران محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف سعی دارد رویدادی 3 روزه را در قالب یادآوری‌های حیاتی محیط زیست برگزار نماید تا موارد لازم برای جلوگیری و اصلاح رفتارهای مخرب محیط‌زیستی را آموزش دهد. این رویداد که شامل؛ غرفه های متنوع، پخش مستند و برپایی پنل تخصصی می باشد طی روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ مهرماه برگزار خواهد شد.
برپایی مسابقات محیط زیستی(آموزش مسائل مهم در غالب سرگرمی و اهدا جوایز) ، فروش محصولاتی به منظور آموزش راهکارهایی برای استفاده نکردن از لیوان ها و کیسه های پلاستیکی و نگهداری گل و گالری عکس از جمله برنامه هایی است که طی این سه روز برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است؛ "پیش از سیل" مستندی به کارگردانی فیشر استیونس و بازی لئوناردو دی‌کاپریو، دو تن از برندگان جایزه آکادمی اسکار می باشد که در روز دوشنبه 30 مهرماه در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه اکران خواهد شد.. این مستند نگاهی به تأثیر تغییرات آب و هوایی بر روی محیط‌زیست و زندگی انسان دارد و اینکه مردم چه کارهایی می‌توانند انجام دهند تا از مرگ گونه‌های در معرض خطر، اکوسیستم و گونه‌های بومی جلوگیری کنند. همچنین پس از اکران، پنل تخصصی حول این مستند با حضور اساتید بنام دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.


 

 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus