آغاز سال تحصیلی با ویژه برنامه های مختلف در دانشگاه شریف

سال تحصیلی جدید در دانشگاه صنعتی شریف با ویژه برنامه‌های مختلف آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی؛ معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه با تشکیل ستاد طرح ورودی‌های جدید و به منظور آشنایی دانشجویان ورودی جدید مقطع کارشناسی با این دانشگاه، ویژه برنامه‌های متنوعی چون؛ تور شریف‌گردی (شامل بازدید از دانشکده‌ها و ساختمان‌های اصلی دانشگاه)، اردوی فرهنگی_تفریحی مشهد مقدس، ویژه برنامه "شریف سلام"و... را برگزار خواهد کرد.

این دانشگاه هر ساله اردویی همراه با برنامه‌های مختلف فرهنگی و تفریحی در مشهد مقدس برگزار می‌نماید. دانشجویان جدید الورود از روز های 3 تا 6 مهرماه میهمان امام رضا (ع) خواهند بود و دوران دانشجویی خود را با زیارت حرم مطهر ایشان آغاز خواهند کرد.
همچنین؛ برنامه هایی در تهران به جهت آماده سازی بهتر ورودی ها برای شروع زندگی دانشجویی و همچنین خانواده های آنها طراحی شده است. 
بر همین اساس، در روز سه شنبه ۳ مهرماه پیش از حرکت دانشجویان جدید به مشهد مقدس ویژه برنامه‌ای با عنوان "شریف سلام" با حضور جمعی از مسئولین و اساتید بنام و همچنین ریاست دانشگاه صنعتی شریف در سالن استاد جباری برگزار می شود.

خاطرنشان می شود؛ علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال اطلاع رسانی برنامه‌های ویژه‌ی خانواده‌های ورودی‌های ۹۷ به آدرس Welcomfamilies@ مراجعه نمایند.

 


 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus