معرفی سه پژوهشگر دانشگاه صنعتی شریف به عنوان برترین های رقابت علمی کنز

دکتر سعید بهزادی پور عضو هیئت علمی دانشکده ی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف، رتبه نخست حوزه ی سلامت، محمدمهدی کیانی دانشجوی مقطع دکترای دانشکده ی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف رتبه نخست حوزه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات و دکتر سید محسن دهنوی فارغ التحصیل دکترای نانو از دانشگاه صنعتی شریف رتبه سوم حوزه ی سلامت رقابت علمی کنز را به خود اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی؛ در آیین پایانی رقابت علمی کنز، برترین دستاوردهای رسیده به این رقابت علمی در 5 حوزه سلامت، فناوری اطلاعات و ارتباطات، آب و محیط زیست، انرژی و اقتصاد برگزیده شدند که در هر حوزه یک نفر برتر و 3 نفر شایسته تقدیر شناخته شدند.
در این مراسم که با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی، روسای دانشگاه های صنعتی شریف و امیرکبیر و رئیس بنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) برگزار گردید، برگزیدگان جوایز خود را دریافت کردند.
رقابت علمی کنز (Kans/ knoweledge application and notion for science) بین دانش‌ پژوهان، دانشجویان و اساتید برگزار می شود و طی آن 15 منتخب داوری نهایی ‌ایده‎های خود را در قالب ارائه تصویری حداکثر 5 دقیقه ای مطرح می‌کنند.
این رقابت علمی، فرصتی را برای ارائه طرح های کاربردی دانشجویان، دانش پژوهان و استادان زیر 45 سال در 57 کشور عضو سازمان همکاری اسلامی فراهم کرده و در 5 حوزه سلامت، فناوری ارتباطات و اطلاعات، آب و محیط زیست، انرژی و اقتصاد برگزار می شود که مهمترین معیار داوری آن کاربردی بودن طرح ارائه شده است.
یکی از اصلی ترین اهداف رقابت علمی کنز، یافتن بهترین راهکارهای علمی برای حل مشکلات در حوزه های سلامت، اقتصاد، ‌فناوری ارتباطات و اطلاعات، آب و محیط زیست و انرژی است.
بر اساس این گزارش، سعید بهزادی پور در حوزه سلامت، محمدمهدی کیانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، صادق صادق زاده در حوزه آب و محیط زیست، بهنام مستاجران در حوزه انرژی و عبدالرحیم عبدالصمد از مالزی افراد برگزیده (نفر اول) شناخته شدند.
شایان ذکر است؛ سعید بهزادی پور، نیلوفر اصلاحی و محسن دهنوی رتبه های اول تا سوم در حوزه ی سلامت، عبدالرحیم عبدالصمد، حسین درودیان و مهشید التماسی رتبه های اول تا سوم در حوزه اقتصاد، محمدمهدی کیانی، حسین نیک کار و آزاده محبی رتبه های اول تا سوم در رشته فناوری اطلاعات و ارتباطات، صادق صادق زاده، محمد قدیانی و رضوات برنامه زیار رتبه های اول تا سوم در حوزه آب و محیط زیست و بهنام مستاجران، همین گل پیرا و کمیل کهنسال رتبه های اول تا سوم در حوزه انرژی را به خود اختصاص داده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

گفتنی است: دکتر بهزادی پور موفق شد علاوه بر کسب رتبه اول در حوزه سلامت در کل رقابت نیز رتبه اول را به خود اختصاص دهد.


 

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus