درخشش دوباره دانشگاه صنعتی شریف در مسابقات جهانی acm

پایان بیستمین دوره مسابقات برنامه نویسی acm با برتری تیم های دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش روابط عمومی؛ مسابقه‌ منطقه ‌ای برنامه ‌نویسی دانشجویی ای‌ سی‌ ام انجمن معتبر ای‌سی‌ام که با هدف ارتقای توانایی برنامه‌نویسی گروهی بین دانشجویان، هر ساله به ‌صورت منطقه‌‌ای در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود و برندگان این مسابقه به مرحله‌ نهایی راه می‌یابند، امسال نیز به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
براساس این گزارش؛ در این دوره از مسابقات 84 تیم سه‌نفره از 58 دانشگاه‌ داخل کشور به رقابت پرداختند که در نهایت چهار تیم Kolompeh، Oh Toh! We're coming، Kamerana و Deadlines Deadpolygons، از دانشگاه صنعتی شریف به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول تا چهارم مسابقه شدند. 
همچنین؛ تیم های Temporarily Rebellion از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و NeshesTem از دانشگاه تهران به ترتیب رتبه های چهارم و پنجم مسابقه را به خود اختصاص دادند.
بدین ترتیب تیم Kolompeh از دانشگاه صنعتی شریف نماینده‌ی اول سایت منطقه‌ای تهران در مسابقات جهانی و در صورت تخصیص دو سهمیه به سایت تهران، تیم Temporarily Rebellion از دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان نماینده‌ی دوم به مسابقات جهانی 2018 که در فروردین ماه سال 1398 در پرتغال برگزار می شود راه خواهند یافت.

جدول امتیازات بیستمین دوره مسابقات برنامه نویسی acm 

 


 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus