پیام تسلیت دکتر فتوحی به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی

دکتر محمود فتوحی رییس دانشگاه صنعتی شریف در پیامی درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری، خانواده آن مرحوم و به ویژه دانشگاهیان تسلیت گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:


سم الله الرحمن الرحیم
‎انا لله و انا الیه راجعون

‎ارتحال ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار و همراه دیرین بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، برای همه دوستداران کشور و انقلاب غم انگیز و بی تردید تالمی جبران ناپذیر است. نقش بی بدیل ایشان در پیروزی انقلاب اسلامی، فرماندهی هشت سال دفاع مقدس ملت ایران، و سرآمدی در دوره سازندگی و پیشرفت اقتصادی و صنعتی، در کنار توجه و تاکید عمیق و دقیق ایشان به مقوله دانشگاه، علم، و فن آوری، از وی شخصیتی ممتاز و بی همتا ساخته بود. ولایت پذیری آیت الله هاشمی رفسنجانی چه در حیات امام راحل و چه در همراهی و همدلی با مقام معظم رهبری نیز سرمایه ای بزرگ و الگویی کامل برای تداوم و استمرار حرکت جوشان ملت ایران در رسیدن به اهداف و آرمانهای والای انقلاب اسلامی است.
‎اینجانب با تسلیت این ضایعه بزرگ به ملت شریف ایران، مقام معظم رهبری، خانواده آن مرحوم و به ویژه دانشگاهیان محترم، از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان غفران، رحمت الهي و علو درجات را ‎خواهانم.‎  

                                                                                                                                                                                                                                                                         محمود فتوحی
رییس دانشگاه صنعتی شریف

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus