نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات با هدف تعامل کسـب و کارهایIT برگـزار می‌شود

دانشگاه صنعتی شریف نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات ایران با عنوان «ایران آیتکس» را با هدف تعامل کسب وکارهای IT بهمن ماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی، با شیوع بیماری کرونا و لزوم جلوگیری از تجمع‌های گوناگون در ماه‌های گذشته، دنیا شاهد تغییرات زیادی هم در سبک زندگی و هم در شکل کسب و کار بوده است. صنعت نمایشگاه هم به همین روال تغییرات زیادی داشته و به هم خوردن اصل پایه‌‌ای این رویداد یعنی دور هم جمع شدن افراد، شوک‌‌های بسیاری به این حوزه وارد کرده است.
لذا برگزاری نمایشگاه‌های مجازی یکی از بهترین فرصت‌ها برای صاحبان کسب و کارها است تا با بهره‌گیری از فناوری به روز و کارآمد اطلاع‌رسانی چند رسانه‌ای، محصولات و خدمات خود را به شکل نامحدود به مخاطبان عرضه کنند.
در این راستا گروه فناوری اطلاعات دانشگاه شریف (Sharif ICT) به عنوان یکی از ارائه دهندگان راهکارهای برگزاری رویدادهای مجازی در کشور با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی ریاست جمهوری در حال برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با عنوان «ایران ایتکس» (IRANITEX ) است.
این نمایشگاه مجازی حوزه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات که در بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود، علاوه بر تلاش در زمینه عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک کشور، در حوزه شناسایی افراد و استارت‌آپ‌های مستعد این حوزه و برقراری ارتباط آن‌ها با مجموعه‌های فعال در حوزه مذکور، فعالیت می‌کند.
در این نمایشگاه آخرین محصولات و خدمات این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می‌شود و فرصتی خوبی برای تبادل نظرات و پیشنهادات برای شرکت کنندگان ایجاد می‌شود. دستاورد های این تعاملات می تواند نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی در میان دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر باشد.
در این نمایشگاه سالن استارت‌آپ ها و رویداد Startup Talent ، سالن کارگاه‌های آموزشی برپا خواهد شد و هم‌زمان نیز هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور ( ITWeekend 8) نیز در کنار این نمایشگاه برگزار می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص برگزاری رویداد به این لینک مراجعه کنید. 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus