افتتاح پروژه‌های عمرانی دانشگاه صنعتی شریف با حضور معاون اول ریاست جمهوری

با حضور معاون اول ریاست جمهوری و اعضای هیئت امنای شریف، ساختمان‌های آموزش و دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی، مراسم افتتاح ساختما‌ن‌های آموزش و دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف صبح امروز دوشنبه ۱۴ مهرماه سال جاری با حضور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، دکتر باقری، قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف و اعضای هیئت امنای شریف و جمعی از مسئولین و مدیران برگزار شد. 
تیم مذکور ضمن افتتاح پروژه‌ها از بخش‌هایی از ساختمان‌ها بازدید کردند. پروژه ساختمان آموزش با زیربنای ۱۰۲۰۰ متر مربع در در ضلع شمالی دانشگاه صنعتی شریف رونمایی شد. بنیاد مصلی نژاد، حامی این پروژه در تامین تجهیزات ساختمان بوده است. این ساختمان بخش‌های مختلفی را شامل می‌شود. ۴۷۷۷ مترمربع مربوط به معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی، ۵۵۸۹ متر مربع مربوط به ۳۸ کلاس با ظرفیت ۱۳۶۶ نفر، ۲۰۰ متر مربع برای سالن کنفرانس به همراه سه اتاق با ظرفیت ۱۴۰ نفر در نظر گرفته شده است.
استودیو آموزش الکترونیکی یکی دیگر از بخش‌های ساختمان جدید آموزش است.
طرح توسعه دانشکده مهندسی مکانیک با زیر بنای ۱۵۰۰۰متر مربع از سال ۱۳۸۹ آغاز و تکمیل بنا از سال ۱۳۹۳ سرعت گرفت تا به امروز که شاهد رونمایی آن هستیم. نهاد ریاست جمهوری پشتیبان مالی توسعه دانشکده مهندسی مکانیک است. این دانشکده امروز با ۹ کلاس، ۱۰ آزمایشگاه، ۶۵ دفتر کار ۳ اتاق به همراه یک سالن کنفرانس و ۲۰ اتاق اداری افتتاح شد. 


 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus