درخشش دانشجوی دانشگاه شریف در بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

 در مر اسمی که با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، از عطا خرمی دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف بعنوان دانشجوی نمونه کشور تجلیل شد.

 به گزارش روابط عمومی؛ در مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه‌ که با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، از عطا خرمی دانشجوی مقطع دکترای رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف به عنوان دانشجوی نمونه ی کشوری تقدیر شد.
بنا براین گزارش؛ در این دوره از جشنواره ، ۳۰ دانشجو به عنوان دانشجوی نمونه معرفی شدند که از این تعداد، ۱۳ دانشجو از دانشگاههای وابسته به وزارت علوم، ۱۰ دانشجو از گروه علوم پزشکی و دانشگاههای وابسته به وزارت بهداشت و ۷ دانشجو نیز منتخب دانشگاه آزاد اسلامی بودند.
گفتنی است؛ عطا خرمی دانشجوی مقطع دکترای دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی برق(شاخه الکترونیک) است وی تاکنون 16 مقاله علمی در ژورنالهای معتبر ISI از جمله IEEE و Elsevier و 15 مقاله کنفرانسی در همایش‌های بین المللی IEEE، منتشر کرده است.
تکمیل پنج طرح تحقیقاتی در دانشگاه و صنعت، تالیف 3 کتاب آموزشی در خصوص نرم افزارهای رشته های مهندسی و 3 کتاب تخصصی در مورد طراحی مدارات مجتمع و انواع باتریها، و طراحی و ساخت چندین طرح فناورانه از سوابق پژوهشی نامبرده است.
همچنین؛ وی از ابتدای دوره دکترا چهار سال پیاپی از طرف بنیاد ملی نخبگان انتخاب شده و مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان می‌شوند. 
عطا خرمی در سال 1397 به عنوان دانشجوی برگزیده‌ی پژوهشی دانشکده‌ی مهندسی برق دانشگاه شریف انتخاب شد.

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus