برگزاری مسابقه ی عکس شریف رخ در دانشگاه شریف

آغاز مسابقه ی عکس برگزیده ی" شریف رخ" ویژه ی دانشجویان، دانش آموختگان، کارمندان، اساتید دانشگاه صنعتی شریف و خانواده هایشان

روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف در نظر دارد مسابقه ی عکسی را با عنوان"شریف رخ" ، ویژه خانواده بزرگ دانشگاه شریف برگزار نماید. این مسابقه با همکاری معاونت فرهنگی و با هدف بهره گیری خلاقانه در قالب عکس، آشنایی بهتر با محیط دانشگاه و گسترش ارتباط با اعضای خانواده شریف برگزار خواهد شد.
بنا بر این گزارش؛ شرکت در مسابقه برای تمامی علاقه مندان در همه ی گروههای سنی و اعضای خانواده شریف آزاد است. هر شرکت کننده میتواند تنها یک عکس را که با دوربین یا موبایل گرفته، ارسال نماید.
این مسابقه که به صورت تک عکس برگزار خواهد شد، مناظر و نمادهای "دانشگاه صنعتی شریف" را به تصویر می کشد و شرکت کنندگان این مسابقه دانشجویان، دانش آموختگان، کارمندان، اساتید و یکی از اعضای خانواده ایشان خواهند بود.
علاقه مندان میتواند برای شرکت در نخستین دوره مسابقه، از یکم مهرماه تا پایان آبان ماه، عکس منتخب خود را همراه با نام مسابقه، نام و نام خانوادگی، شهر و شماره تماس خود به آدرس؛ @sharifrokh_admin ارسال نمایند.
گفتنی ست؛ عکس هایی که در مرحله اول به مسابقه راه یابند در کانال Sharifrokh@ درج خواهد شد و به برگزیدگانی که در پایان هر ماه انتخاب شوند، جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا خواهد شد.
شایان ذکر است؛ پایان هر هفته یک عکس بعنوان عکس هفته انتخاب و در کانال رسمی دانشگاه نمایش داده خواهد شد. این انتخاب ارتباطی با عکس های برگزیده در پایان دوره ندارد.
خاطرنشان می شود؛ ۲جایزه ۵ میلیون ریالی، ۵ جایزه ۳میلیون ریالی، ۵ جایزه 1 میلیون ریالی، 5 لوح تقدیر، تهیه تابلوی نقاشی از برترین عکس و هدیه به برنده، چاپ رنگی 50 عکس برتر در یک کتاب و انتشار آن از جمله مواردی است که به عنوان جایزه به برندگان این مسابقه اهداء خواهد شد.

 

 
 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus