برگزاری هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات ایران به صورت مجازی

جشنواره فناوری اطلاعات ایران با هدف انتقال تجربه، بررسی دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس، ایجاد انگیزه برای راه اندازی کسب کار های نوین و خلاقانه و بررسی چالش های پیش روی استارتاپ ها برگزار می‌شود. 

به گزارش روابط عمومی، گروه Sharif ICT با همکاری و حمایت دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات کشور در حال برگزاری هشتمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور IT WEEKEND 8"" است.
جشنواره فناوری اطلاعات ایران، ITWeekend رویدادی است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست‌های خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین مطرح می کنند.

سخنرانی در ITWeekend الهام گرفته از کنفرانس های TEDx انجام می‌شود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته می شوند. در حاشیه این سخنرانی‌ها، پنل‌های تخصصی استارتاپ‌های موفق و شکست خورده برگزار می‌گردد.
گزارش برگزاری سخنرانان و کلیپ های هفت دوره قبل در سایت رسمی جشنواره به آدرس itweekend.ir موجود می باشد.
هدف اصلی ازبرگزاری جشنواره فناوری اطلاعات ایران، انتقال تجربه بزرگان این حوزه، ارائه دلایل موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کسب کارهای نوین و خلاقانه، بررسی چالش‌های پیش روی استارتاپ‌ها موفق و نوپا است.
گفتنی است، پس از برگزاری موفق هفت دوره به صورت حضوری، دوره هشتم این رویداد به دلیل جلوگیری از تجمعات و شیوع بیماری کرونا به صورت غیر حضوری و هم زمان با نمایشگاه ایران ایتکس (نخستین نمایشگاه مجازی فناوری اطلاعات کشور) در تاریخ 25 بهمن الی 5 اسفند سال 1399 برگزار می‌شود.

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus